Nail4U

Pilniki kosmetyczne do paznokci
- producent Nail4U

Less plastic more quality

Oferta detaliczna

Jeśli potrzebujesz tylko kilku sztuk , a do tego chciałabyś dobrać inne produkty do manicure

Platforma sprzedaży B2B

Masz Gabinet/Salon/Sklep/Hurtownię? Sprawdź jaką cenę przygotujemy dla Ciebie

NAIL4U - pilniki dla najbardziej wymagających

Zamiast folii- papier, zamiast plastiku- drewno. Te oraz szereg innych innowacje sprawiają, że pilniki BASIC i NATURAL Slim podbijają rynek produktów profesjonalnych. Razem z nimi buffery Candy oraz bloczki Smart królują jako poręczne i stylowe polerki, a serie COLOR i PREMIUM uzupełniają ofertę jako produkty wytrzymałe, piękne i nietuzinkowe. Wszystko oczywiście bezpieczne, higieniczne i najwyższej jakości, bo jakość to znak firmowy Nail4u Polska.
INNOWACJE

Odchodzimy od plastiku! Tylko Nail4u Polska pakuje każdy, jednorazowy pilnik w papierowe opakowanie. Tylko Nail4u Polska oferuje pierwsze na rynku profesjonalnym proekologiczne, drewniane pilniki Slim Natural na japońskim papierze. Aby zredukować ilość odpadów, wszystkie nasze bloczki i bufferki mają zmniejszone rozmiary. Natomiast dla wygody pracy, w serii Basic każda gradacja posiada inny kolor bazy pilnika (środka) aby łatwiej było rozpoznać dany produkt. Te oraz wiele innych rozwiązań pokazuje, że Nail4u Polska tworzy innowacyjne produkty, które doceniają stylistki w Polsce jak i całej Europie.

JAKOŚĆ

Zdecydowanie ostrzejsze i nawet 10-krotnie wytrzymalsze niż standardowe pilniki dostępne na rynku. Dzięki najlepszym materiałom pilniki nie rozwarstwiają się, mają bezpieczne krawędzie, a baza jest jednocześnie elastyczna i mocna.

PRESTIŻ

Szereg kolorów baz i papieru, złote zdobienia, eleganckie, tłoczone bądź drukowane logo. Wszystko tworzy spójną całość podnosząc prestiż usługi mani- i pedicure.

100%
Jakość

Rdzeń z wytrzymałego i elastycznego PVC. Warstwa ścierna typu koreańskiego – wysokiej jakości korund z domieszką PU. Bezpiecznie, dobrze docięte krawędzie. Wszystko wykonane z najwyższą starannością zapewnia doskonałą ostrość i wytrzymałość produktu.

100%
DESIGN

Wierzymy, że warto otaczać się pięknem z każdej strony. Używasz lakierów najwyższej jakości? Spędzasz godziny nad szukaniem kolorów, przebierasz w inspiracjach? Jeśli tak, to nasze produkty są właśnie dla Ciebie. Przecież dodatki też mogą być wyjątkowe!

100%
HIGIENA

Komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów są dla nas priorytetem. Każdy pilnik po produkcji zamknęliśmy w foliowe opakowanie. Do serii PREMIUM dołączyliśmy dodatkowo stylowe pudełeczko wielokrotnego użytku przydatne do torebki czy toaletki.

Pilniki kosmetyczne do paznokci – producent Nail4U

Każdy produkt pakujemy osobno

Liczy się dla nas bezpieczeństwo Twoje, jak również Twoich klientów. W Nail4u dbamy, aby każdy pilnik zaraz po produkcji został indywidualnie, a następnie zbiorczo zapakowany. Dzięki temu, że nasze opakowania są maksymalnie ciasne, nasyp na pilniku nie kruszy się podczas transportu. Wloty powietrza po obu stronach produktu powodują jednocześnie, że pilnik „oddycha” i w opakowaniu nie panują korzystne dla rozwoju drobnoustrojów warunki beztlenowe.

Seria BASIC

Certyfikowane (REACH), ostre, bezpieczne pilniki jednorazowe. Wyprodukowane na bazie trwałego, koreańskiego papieru. Teraz w nowym, papierowym opakowaniu. Wysoką popularność zawdzięczają połączeniu wysokiej jakości materiałów z przystępną ceną produktu.

Serie COLOR i PREMIUM

Pilniki z tych serii charakteryzuje połączenie najlepszych, możliwych właściwości ściernych z nietuzinkowym, ekskluzywnym designem. Tłoczone, pozłacane logotypy Nail4u oraz z jednej strony sportowy styl serii Color, a z drugiej ekskluzywny look serii Premium sprawiają, że produkty te idealnie wpasowują się do kobiecych torebek lub toaletek.

PROFESJONALNE PILNIKI KOSMETYCZNE

Nail4u to prestiżowa marka profesjonalnych pilników kosmetycznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pilników, które cieszą się bardzo dobrą opinią wśród Klientek. Tworzymy produkty, które spełniają oczekiwania zawodowych mani-i pedicurzystek. Nasza hurtownia pilników do paznokci posiada bardzo bogaty asortyment produktów przeznaczonych do stylizacji paznokci.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientek, tworzymy wytrzymałe pilniki, które chwalą nie tylko Klienci detaliczni, ale przede wszystkim salony kosmetyczne. Korzystają oni z ostrych pilników, ale również z tych o delikatniejszych gradacjach. Pilniki do akrylu? A może  pilniki do żelu? Nasze produkty są wyjątkowo mocne, aby w pełni poradzić sobie z najtrudniejszymi pracami. Dobre pilniki do paznokci to przede wszystkim takie, które łączą w sobie jakość, wygląd i oszczędność. W naszej ofercie znajdziecie Państwo  jednorazowe pilniki oraz wytrzymałe produkty wielokrotnego użytku.

Nai4u to pilniki do paznokci hurtownia, który zapewnia produkty wysokiej jakości. Bloczek polerski do paznokci jest niezbędny do właściwej pielęgnacji paznokci. Pilniki do paznokci producent ma w swojej ofercie wiele wariantów kolorystycznych, kształtu oraz wielkości.

Obecnie coraz więcej platform może zapewnić inwestycje w Bitcoin Compass. To znacznie rozszerza zakres inwestycji, które można wykorzystać.

Nail4u to pilniki do paznokci wysokiej jakości. Serie Premium i Color to produkty dla najbardziej  wymagających. Seria Basic to pilniki jednorazowego użytku. Jako profesjonalna Hurtownia pilników kosmetycznych jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pilniki w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej od Nail4u cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli interesują Państwa pilniki w hurcie, zapraszamy do kontaktu.