Pilnik do żelu

Wytrzymałe pilniki do paznokci od sprawdzonego producenta

Jesteś stylistką paznokci i szukasz produktów, które są godne polecenia? Świetnie się składa. Poznaj nową markę dobrych pilników kosmetycznych wysokiej jakości. Nail4u to nowa marka na rynku branży kosmetycznej, która powstała z myślą o potrzebach stworzenia profesjonalnych pilników, które będą spełniały oczekiwania zawodowe mani- i pedicurzystek. Każdy z naszych produktów do stylizacji paznokci został stworzony przy współpracy z profesjonalistami branży kosmetycznej.

Nasze pilniki to najwyższa jakość wykonania pod każdym względem. Odznaczają się wytrzymałością, świetnie sprawdzają się na różnych rodzajach paznokci, nie niszczą naturalnej płytki. Pilniki marki Nail4u zdecydowanie można określić mianem dobrych pilników, które wypracowały sobie pozytywną opinia wśród wielu kosmetyczek i Klientów detalicznych.

Pilnik do żelu

Szeroki wybór produktów – pilniki do żelu, akrylu, manicure hybrydowego

Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija. Poszerzamy ofertę o różnorodne produkty, na które występuje zapotrzebowanie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, proponując w sprzedaży nie tylko pilniki kosmetyczne pod własną marką, ale również możliwość produkowania unikalnych pilników do paznokci pod szyldem innych marek. Oferujemy pilniki do żelu, akrylu, manicure hybrydowego oraz klasycznego, pilniki jednorazowe. Pilniki są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla płytki paznokcia i skóry dłoni. Występują w różnych kształtach oraz odmiennych gradacjach. Pilniki gruboziarniste polecane są w szczególności do sztucznych paznokci – tipsów, średnioziarniste idealne do nadawania kształtu paznokciom naturalnym, jak i nadbudowanym przy pomocy akrylu lub żelu UV, natomiast drobnoziarniste doskonałe są do naturalnej płytki, nie powodując jej uszkodzeń

Postaw na dobre pilniki do paznokci! Zaufaj marce Nail4u – to gwarancja jakości, designu i higieny. Wybierz swój ulubiony pilnik do żelu spośród trzech serii: Premium, Basic oraz Color. To Ty decydujesz, który pilnik spełnia Twoje oczekiwania. Oferujemy produkty w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, jesteśmy do dyspozycji przez siedem dni w tygodniu. Zachęcamy do nawiązania współpracy. Kompleksowe zakupy w niskich cenach bez wychodzenia z domu!