Pilniki do paznokci hurt

Dobre pilniki do paznokci od sprawdzonego producenta

Rynek kosmetyczny jest przepełniony mnóstwem produktów, które służą do stylizacji paznokci. Można kupić różnego rodzaju lakiery, płyny, zdobienia, sprzęt i wiele innych. Często jednak nie wiemy, na jaki produkt się zdecydować. Pod uwagę warto wziąć przede wszystkim jakość i cenę. Zachęcamy do bliższego poznania naszych pilników do paznokci. Jeśli praca z paznokciami to Twoja pasja to gwarantujemy, że nasze produkty spełnią wszelkie oczekiwania. Proponujemy bogaty wybór pilników jednorazowych oraz wielokrotnego użytku.

Jesteśmy sprawdzonym producentem pilników.. Każdy z naszych produktów powstaje przy współpracy z profesjonalistkami, dlatego ich jakość jest na bardzo wysokim poziomie. Zaufaj naszej marce i przekonaj się, że oferowane przez nas pilniki w pełni zaspokoją Twoje potrzeby. Sprzedaż pilników do paznokci hurt i detal – atrakcyjne ceny!

Pilniki do paznokci hurt

Wybierz swój ulubiony pilnik!

U nas nie ma nudy. Stawiamy na pilniki do paznokci wysokiej jakości, ale również dbamy o ich wyjątkowy design. Oferujemy różne modele pilników kosmetycznych, o różnych gradacjach. Dysponujemy trzema prestiżowymi seriami pilników. Produkty z serii Basic to jednorazowe pilniki do paznokci. Występują w charakterystycznym designie ze srebrnym logo. Oczywiście o różnych kształtach i gradacjach. Są mniej wytrzymałe od swoich droższych odpowiedniczek, ale właśnie ich cena oraz jakość (pozwalająca spokojnie pracować do końca jednej stylizacji ) kuszą najbardziej. Seria Color to pilniki o różnych kolorach, bardzo wytrzymałe, ostre, posiadające bardzo wysokie właściwości ścierne. Seria składająca się aż z 64 rodzajów wytrzymałych pilników do paznokci. Przeznaczona do najcięższych zadań – piłowania akrylu, żelu i sztucznych paznokci.
Seria Premium to ostre pilniki, podobnie jak seria Color o zdecydowanie większej wytrzymałości od standardowych, jednorazowych pilników do paznokci. W zestawie Premium oferujemy dodatkowo opakowanie wielokrotnego użytku z miejscem na imię Klientki. Pudełeczko świetnie sprawdza się w gabinetach gdzie prowadzone są kartoteki klientek. Poza tym pilnik Premium w swoim opakowaniu pięknie wypełnia przestrzeń w damskich torebkach czy toaletkach. Jest to zdecydowanie nasz najbardziej prestiżowy produkt. Delikatne, złote zdobienia na czarnym tle z eleganckim, złotym logo marki odbijającym światło. Od czasu jego wprowadzenia, o pilniku kosmetycznym można mówić „piękny”.

Wszystkie trzy serie tworzą gamę wyjątkowych produktów do stylizacji paznokci. Cieszą się dobrą opinią wśród profesjonalnych salonów kosmetycznych. Pilniki jednorazowe, do akrylu, żelu i pozostałe w naszej hurtowni dostępne są cały czas. Jeśli masz pytania, napisz lub zadzwoń, chętnie doradzimy w wyborze produktów. Zakup dobre pilniki do paznokci hurtowo lub detalicznie.