Pilniki kosmetyczne hurtownia

Pilniki kosmetyczne hurtownia

Jesteś miłośniczką manicure? Uwielbiasz, kiedy Twoje paznokcie są ładne, zadbane i estetycznie pomalowane? Jeśli tak, koniecznie poznaj produkty Nail4u. Hurtownia pilników kosmetycznych oferuje najwyższej jakości pilniki do paznokci o zróżnicowanych gradacjach, kształtach i kolorach. Stosowanie sprawdzonych pilników jest bardzo ważne podczas wykonywania manicure hybrydowego, nakładania żelu czy akrylu. Zaufaj nam i przekonaj się o wyjątkowości i rzetelności naszych produktów. Dajemy gwarancję, że każda z Was po użyciu naszego pilnika, będzie w pełni zadowolona z efektów manicure.

Pilniki kosmetyczne hurtownia

Pilniki kosmetyczne hurtownia – poznaj najwyższej jakości produkty

Nail4u to marka, która prężnie rozwija się na rynku usług kosmetycznych. W niedługim czasie od debiutu na rynku została zauważona i doceniona przez wiele profesjonalnych gabinetów kosmetycznych. Doceniają ją kosmetyczki, a także osoby zajmujące się amatorsko zdobieniem paznokci. Nasza marka pilników kosmetycznych powstała z myślą o najbardziej wymagających, jej głównym założeniem jest spełnianie oczekiwań i wymogów klientek korzystających z usług kosmetycznych.

Hurtownia w sprzedaży oferuje trzy serie wytrzymałych pilników do paznokci. Seria Basic przeznaczona do użytku jednorazowego. Jej cechą jest zdecydowanie dobry stosunek jakości do ceny. Seria Color charakteryzuje niezwykła wytrzymałość, ostrość oraz wysokie właściwości ścierne. Przeznaczona do najcięższych zadań, składa się z aż 64 rodzajów pilników kosmetycznych stworzonych z myślą o praktycznie każdej mani- i pedicurzystce. Doskonale sprawdzą się podczas pracy na masach akrylowych, żelowych oraz przy skracaniu naturalnej płytki paznokcia. Seria Premium to łączące w sobie styl, elegancję i jakość pilniki do profesjonalnego użytku. Każdy z pilników Premium w zestawie posiada opakowanie, dzięki któremu pilniki można użyć kilkukrotnie.

Hurtownia pilników kosmetycznych w sprzedaży posiada pilniki do paznokci, bloki polerskie, a w bliskiej przyszłości inne produkty służące do stylizacji paznokci. Wszystkie artykuły są najwyższej jakości, dzięki czemu nadają się do użytku w gabinetach kosmetycznych. Poznaj naszą markę i zakochaj się w pilnikach od pierwszego zastosowania! Zapraszamy do zakupu.