Pilniki kosmetyczne

Pilniki kosmetyczne najwyższej jakości

Idealny manicure wymaga czasu, wkładu pracy, poświęcenia oraz użycia wysokojakościowych produktów do stylizacji paznokci. Pierwszym i najważniejszym krokiem jest odpowiednie przygotowanie płytki, czyli jej zmatowienie i nadanie oczekiwanego kształtu. Do tego z pewnością przydadzą się profesjonalne pilniki kosmetyczne. Polecamy pilniki marki Nail4u. Powstaliśmy z myślą o potrzebach zawodowych mani-i pedicurzystek. Każdy z produktów został opracowany przy współpracy z profesjonalistkami z branży kosmetycznej.

Nail4u to nowe spojrzenie na pilnik kosmetyczny. Teraz dobry pilnik do paznokci to już nie tylko najwyższa jakość. Każdej stylistce zależy na estetycznym stanowisku pracy, dlatego stworzyliśmy pilniki kosmetyczne, które zdecydowanie ucieszą oko każdej stylistce i jej klientce. Dajemy możliwość wyboru kilkudziesięciu rodzajów pilników w zależności od gradacji, kształtu czy wzoru. Dysponujemy jednorazowymi pilnikami, ale również takimi, które nadają się do wielokrotnego użytku (oczywiście na jednej osobie). Pilniki Nail4u doceniane są profesjonalne salony kosmetyczne oraz mani- i pedicurzystki pracujące w domowych warunkach.

Pilniki kosmetyczne

Sprzedaż hurtowa i detaliczna pilników kosmetycznych

Nasza hurtownia posiada bardzo bogaty asortyment produktów przeznaczonych do stylizacji paznokci. W ciągłej sprzedaży posiadamy pilniki kosmetyczne oraz różnorodne akcesoria. U nas istnieje możliwość zakupienia wszystkich tych elementów, które w połączeniu dadzą efekt w postaci pięknych, zdrowych paznokci.

Nasza marka to tak naprawdę trzy serie, z których każda sprawdza się w przypadku łatwych i trudnych zadań. Oferujemy pilniki z serii: Basic, Color oraz Premium. Największy nacisk kładziemy przede wszystkim na jakość, ale zwracamy uwagę również na wygląd i estetykę. Tworzone przez nas produkty mają wyjątkowy design, zawierają ciekawe logo oraz wyróżniają się delikatnymi kolorami. Ostre pilniki do paznokci czy te o łagodnych gradacjach występują w czterech kształtach: prosty, banan, trapez oraz łódka. U nas dobiorą Państwo pilniki idealne do skracania czy też przygotowania płytki przed zdobieniem. Każdy z dostępnych kształtów idealnie dopasowuje się do dłoni, dzięki czemu praca staje się o wiele prostsza i przyjemniejsza.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pilników kosmetycznych oraz innych produktów do stylizacji paznokci. W razie wątpliwości, chętnie doradzimy, pomożemy w wyborze odpowiedniego pilnika. Znajdziecie nas na Facebook’u, poprzez stronę internetową oraz sklepy online naszych partnerów. Życzymy udanych zakupów. Nail4u – pilniki wysokiej jakości w niskich cenach!